Waarom een Vigor router?

Bohaté funkcie

Smerovače Vigor ponúkajú VPN, firewall, filtrovanie obsahu, vyrovnávanie záťaže, triple-play, VoIP, správu šírky pásma a mnoho ďalšieho. S routerom DrayTek Vigor si vyberiete integrované sieťové riešenie, ktoré je ideálne pre malé podniky.

Waarom een Vigor router?

Bezpečné

Smerovače bežia na našom vlastnom operačnom systéme DrayOS. Je to uzavretý systém bez zadných dverí, ktorý poskytuje vrstvu zabezpečenia, ktorú firemná sieť potrebuje.

Waarom een Vigor router?

Schválený ISP

Spoločnosť DrayTek vždy spolupracuje s poskytovateľmi internetových služieb na celom svete. Poskytujeme nielen hardvér, ale zabezpečujeme aj úplnú kompatibilitu. Spolu s poskytovateľom internetových služieb zabezpečujeme, aby smerovače čo najlepšie využívali miestne internetové služby.

Waarom een Vigor router?

Flexibilné

Viac ako polovica zamestnancov spoločnosti DrayTek sú inžinieri. Sme schopní vyvinúť softvér na prispôsobenie a implementáciu funkcií. To umožňuje splniť rôzne potreby siete.

Waarom een Vigor router?

Ocenený

S výrobou smerovačov máme viac ako 20 rokov skúseností a od prvého výrobku sme získali množstvo ocenení. 21 našich výrobkov získalo ocenenie Taiwan Excellence Award. Spoločnosť DrayTek je tiež deväťnásobným držiteľom ocenenia PC Pro Excellence Award za najlepšiu značku routerov.

Waarom een Vigor router?

Udržateľný

Smerovače sa vyrábajú v našom sídle na Taiwane. Máme úplnú kontrolu nad každou časťou. Na dosiahnutie vysokých teplôt a dlhších prevádzkových hodín sa používajú pevné kondenzátory.

Použitie pevných kondenzátorov

V porovnaní s elektrolytickými kondenzátormi, ktoré sa často používajú v lacných sieťových produktoch, vytvárajú pevné kondenzátory smerovačov Vigor menej tepla a majú vyššiu toleranciu voči vysokým frekvenciám a teplotám, vďaka čomu je smerovač stabilnejší pri zmenách teploty. Okrem toho majú pevné kondenzátory dlhšiu životnosť, ktorá môže byť až šesťkrát dlhšia ako životnosť elektrolytických kondenzátorov. To je to, čo robí smerovače Vigor odolnými, a jeden z dôvodov, prečo je spoločnosť DrayTek vaším dôveryhodným partnerom v oblasti sieťových riešení.

Čo robí router DrayTek routerom?

Operačný systém DrayTek, DrayOS, je dušou smerovačov Vigor. Od svojho vzniku v roku 1997 sa tento systém stal vyspelejším a výkonnejším a stále sa aktívne vyvíja, aby prepojil svet!